KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114169
nr 1411 4169
Willy Ytter
(1934-2008), Sverige
De redo i par. Signerad, akvarell, bladets mått: 28x38, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Willy Ytter, svensk bildkonstnär född 1934, död 2008.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:19:22
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr